!לא בשמי

 אני רק אדם אחד מתל אביב. אבל אני יודעת שאני לא לבד. אני מודעת לזה שזה קורה בכל מקום בעולם. השנאה וההפרדה בין בני אדם, על בסיס של גזע, דת, מין, מגדר, נטייה מינית, צבע העור והגדרות חברתיות אחרות שמלבים את השנאה והאכזריות כלפי בני אדם אחרים.

אני יודעת שזה מתרחש בערים שלכם, בכפרים, בקיבוצים, בשכונות, במקומות העבודה, מועדונים, רחובות ושדות ובכל מקום אחר. אבל זה חייב להיפסק עכשיו! אני לא יכולה להתנער מהרגשת הגועל והתחושה הנוראה בכל פעם שאני שומעת מילות שנאה, מילים של גזענות, סקסיזם, וכל שנאה על בסיס שונות אחר.
.
אני יודעת שהממשלה, המנהיגים, המנהלים מנסים לשמור על המצב הקיים, על הסטטוס קוו, והם לא יצאו כנגד או יפעלו נגד הפרה בסיסית זו של הזכות האדם הטבעית של פשוט להיות.

כולנו אזרחים של עולם זה ואני מקווה שאתם, כמוני, תעמדו ותגידו: "לא בשמי!"

לאחרונה, הגלים הגועשים של שנאת הזרים כנגד עובדים זרים ופליטים וכל ההצהרות והפעולות הגזעניות כנגד זרים, ערבים, שמאלנים ואחרים גרמו לי להבין שהמצב הזה לא הולך להשתנות. ולאור העובדה כי אני רק אדם אחת מול מיליונים של שונאים בעולם הזה, חייבת אני לנקוט עמדה. 
עליי לא מקובלת תפיסת העולם העיוורת הזו, עליי לא מקובלות הפעולות הללו! אני סולדת מהשנאה הזו! השנאה הזו היא לא שלי! וכיוון ששום דבר לא באמת קורה או יקרה על מנת לעצור את זה, אני כאן יוצאת בקריאה לאורכי ורוחבי הרשת כי אני לא מסכימה לזה ואני לא חלק מזה!

  כל זה לא קורה בשמי!

כיוון שברור לי שזה קורה בכל מקום, בצורות שונות ומגוונות של בורות ושנאה. אני בטוחה שגם אתם תוכלו להזדהות עם זה ואם גם אתם מרגישים כמוני ש:
אני לא לוקחת חלק בגלי תעמולת השנאה הגועשת כנגד "קבוצות חברתיות שונות"! אני לא לוקחת חלק בכל סוג של אלימות המאורגנת כנגד בני אדם אחרים! אני לא לוקחת חלק מהשנאה הזו! לא משנה מה הממשלה או המנהיגים בוחרים לעשות ו/או להתעלם מלעשות בזמן שקבוצות קיצוניות מחרחרות שנאה תחת אותה המטריה של המשטר כלפי אנשים אחרים, כל זה לא נעשה בשמי!

 אם אתם מרגישים דומה, ומעוניינים להשאיר הצהרת "לא בשמי!" גם כן. השאירו תגובה מתחת לפוסט זה. אני יודעת שזה די אופטימי לומר ... אבל אם ניתן להפיץ בלוג אינטרנט זה ברחבי הרשת, דרך קרוביכם וחבריכם והם גם כן ינהגו כך, אולי משהו יכול להשתנות בעולם הזה!

אני קרן מתל אביב ואני אומרת: "לא בשמי!"  .

7 comments:

 1. אני גם כן קרן (תל אביב) ואני אומרת: "לא בשמי!"

  ReplyDelete
 2. אני אמנון מהצפון וגם אני אומר:
  לא בשמי!

  ReplyDelete
 3. אני בלהה ,חיה בעמק יזרעאל החוגג 100 להתישבות .יהודית,אומרת לא בשמי

  ReplyDelete
 4. אני יהודה וגם אני מהעמק וזה גם לא בשמי.

  ReplyDelete
 5. אני מאיה מתל אביב וגם אני אומרת: "לא בשמי!"

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 7. התגובה שנמחקה, מין הסתם הייתה לא רלוונטית לבלוג זה. לא ראיתי סיבה להשאיר כאן פרובוקציה זולה ומתגרה. המטרה בבלוג זה היא לא לעורר את זעם הטוקבקיסטים אלא להראות אלטרנטיבה להלך הרוח בארץ ובעולם.

  אז איתי, מותק! תגובתך לא תקושר לשמי! תודה!

  ReplyDelete